Vítame Vás v našej Chate Marguška – u Fera.

Chata sa nachádza priamo na zjazdovke v známom a turistami vyhľadávanom lyžiarskom stredisku Snow Paradise Veľká Rača Oščadnica. Vďaka svojej výbornej polohe ponúka hosťom nielen priamy vstup na lyžiarsku zjazdovku, ale umožňuje aj rýchlu dostupnosť k najnavštevovanejším atrakciám v stredisku a blízkom okolí.

Ubytovanie v našej horskej chate je vhodné pre ucelenú skupinku, všetkých nadšencov lyžovania, turistiky či horskej cyklistiky.

Veríme, že práve po pobyte u nás, si budete môcť povedať: „všade dobre, u Fera najlepšie“.

Chata sa prenajíma celoročne, s celkovou kapacitou 8 lôžok. Okrem zimnej sezóny je chata k dispozícii celá. V zimnom období slúži spodná časť chaty ako bufet a vrchná časť je určená na prenájom. Vrchná časť chaty pozostáva z kuchynského kúta s chladničkou, mrazničkou, indukčnou varnou doskou a rýchlovarnou kanvicou. Hostia sa môžu osviežiť v jednej z dvoch kúpeľní so sprchovacím kútom a toaletou. Ďalšia toaleta je samostatná. Nočná časť pozostáva zo štyroch spální. Spálňa č. 1, tzv. “čerešňová”, je vybavená manželskou posteľou, vstavanou skriňou a gaučom, ktorý po jeho rozložení slúži ako plnohodnotné lôžko pre jednu až dve osoby. V čerešňovej izbe sa nachádza TV, ale aj jedálenské posedenie, kde si môžete vychutnať spoločný pokrm, ale aj spoločne strávený čas. Spálňa č. 2, ktorú nazývame vďaka drevu, ktoré v nej bolo použité, “jaseňová”, ponúka krásnu manželskú posteľ, vstavanú skriňu a pracovný stôl. V spálni č. 3 sa nachádza komoda z bukového dreva a gauč, ktorý po rozložení slúži ako plnohodnotné lôžko pre jednu až dve osoby. V spálni č. 4, nazývanej „buková“, v ktorej sme pri zariadení použili bukové drevo, nájdete manželskú posteľ, vstavanú skriňu a samostatný sprchovací kút. Na chodbe sa nachádza vyklápací barový pult, ktorý môžete využiť na príjemné posedenie, ale zároveň byť v strede chatového diania.

Ako sme už spomínali vyššie, priestory bufetu na prízemí slúžia pre hostí mimo zimnej sezóny. Táto časť chaty pozostáva zo spoločenskej miestnosti, ktorej dominantou je krásna kachľová pec a drevené jedálenské posedenie. Chutné jedlo si môžete pripraviť v kuchyni s indukčnou varnou doskou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a umývačkou riadu. Pre ešte väčší komfort sa na prízemí nachádza aj samostatná toaleta.

Z terasy chaty sa Vám naskytne nádherný výhľad na okolité hory a prírodu. Vychutnajte si na nej západ slnka alebo úžasné jedlo či nápoj počas celého dňa. Pripravte pre Vašich blízkych pečené mäsko na otvorenom ohnisku alebo grile. Pravý guláš si môžete navariť v kotlíku, ktorý je Vám počas celého pobytu k dispozícii. Vaše bicykle a lyžiarsku výstroj si môžete starostlivo uschovať v suteréne, kde sú k dispozícii aj sušiče na lyžiarky. Nakoľko sa chata nachádza v ťažšie dostupnom teréne, sú počas zimy nutné snehové reťaze a vyššie SUV s pohonom 4×4. Parkovanie je zabezpečené na parkoviskách lyžiarskeho strediska. Pre našich hostí ale zabezpečujeme bezplatnú dopravu na chatu v deň nástupu aj v deň odchodu z pobytu. Samozrejmosťou je pripojenie na WiFi internet.

Ak túžite stráviť dovolenku na horách, u nás ste správne. Príďte si oddýchnuť a načerpať nové sily. Už teraz sa na Vás tešíme v Chate Marguška – u Fera.

Rezervujte si svoju dovolenku ešte dnes!

Ochotný a ľudský personál
Našim hosťom sa snažíme vyjsť maximálne v ústrety.
Prostredie
Rodinná atmosféra, príjemné prostredie a vybavenie, kde sa cítite ako doma.
Internet
Samozrejmosťou je WiFi pripojenie v celej našej chate aj na terase.
Počet hostí
V našej chate sa ubytuje najviac 8 osôb
(6x pevné lôžko + 2x prístelka).